Usługi glebogryzarką

Usługi glebogryzarką

Przygotowanie gleby pod ogródek, warzywniak czy rabatę wymaga kilku prac powodujących użyźnienie i rozluźnienie ziemi. Najlepiej jest zacząć cały proces już na jesieni, i wykonać oranie działki przewidzianej pod nasadzenia. Z wiosny, lub bezpośrednio przed wysianiem nasion również można zaorać obrabiany teren. Jeśli na jesieni wykonaliśmy obrócenie skiby to zupełnie wystarczającym zabiegiem na wiosnę pozostanie praca glebogryzarką.

usługi glebogryzarką Lublin

Przy okazji rozdrabniania ziemi warto użyć obornika lub innego naturalnego nawozu aby wzbogacić ziemię w minerały i składniki odżywcze. Przemieszana z nawozem ziemia powinna „popracować” tak aby składniki wymieszały się równomiernie z obrabianą ziemią. Takie zabiegi zapewnią szybszy wzrost warzyw i lepsze plony. Aby umówić się na dogodny dla klienta termin praktycznie każdorazowo pojawiamy się na miejscu celem oględzin działki która ma zostać przygotowana. Po ustaleniu ceny w oparciu o obejrzenie (nie wyceniamy usługi przez telefon) możemy przystąpić do realizacji prac: usługi glebogryzarką Lublin.

ziemia rozdrobniona przez glebogryzarkę

W przypadku działek zaniedbanych poprzez zasypane cegły, gruz, złom siatki ogrodzeniowe cena za usługę wzrasta w porównaniu do ceny standardowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *